Canlı Slot Siteleri

Canlı slot siteleri, video slot, klasik slot, jackpot slot oyunlarına katılabileceğiniz sitelerdir. Netent, EGT, Yggdrasil gibi farklı oyun sağlayıcılar tarafından geliştirilen slot çeşitleri bulunur. Gerçek oyuncularla birlikte oynanan canlı slotlar, diğer slot çeşitleri ile aynı kurallara sahiptir.

Slot Oyunları Nasıl Oynanır?

Slot oyunları, kumarhanelerde kollu makinelerle oynanan klasik şans oyunlarından biridir. Bu oyunların internet üzerinden oynanmasına imkan tanıyan casino sitelerinde slotlar, video ekranları üzerinde oynanır. Ekranlar üzerinde oyunu başlatabileceğiniz spin tuşları bulunur. Özellikleri ve kuralları gerçekte oynanan oyunlarla benzer olsa da yeni özelliklerin eklendiği birçok slot çeşidi vardır.

 • Slot oyunları, Betsoft, Playson, Netent, Pragmatic Play, EGT slot oyunları gibi oyun sağlayıcı başlıkları altında düzenlenir.

 • Oyun seçenekleri arasında free spin satın alabileceğiniz, jackpot kazanabileceğiniz farklı oyunlar bulunur.

 • Oyuna tıklayarak açacağınız ekranda öncelikle sembollerin özellikleri ve ödeme oranları hakkında bilgiler paylaşılır.

 • Ekranın altındaki tuşları kullanarak özelliklerini belirleyebilir, spin tuşu ile oyunu başlatabilirsiniz.

 • Slot sembolleri hareket etmeye başladığında oyunu durdurma şansınız yoktur.

 • Ekran otomatik olarak durur ve kalan kombinasyonlara göre kazancınız hesaplanır.

 • Bu oyunlarda para kazanmanız için aynı 6-7 adet sembolü bir araya getirmeniz gerekir.

 • Scatter sembolleri ile free spin kazanma şansı sunan slot oyunlarından bu sembolden 4 adet olması yeterlidir.

 • Wild karakterleri, çarpan yükseltme özelliğini açar ve kazancınızı x10 gibi oranlarla katlar.

Popüler Slot Oyunları Nelerdir?

Canlı slot siteleri, kullanıcılarının daha fazla tercih ettiği slot oyunları için ayrı başlıklar açar. Popüler slotlar, kazanma şansının daha yüksek olduğu, bonus alma seçenekleri sunan oyunlardır.

Sweet Bonanza: Popüler slot oyunlarından biri olan Sweet Bonanza, Pragmatic Play altyapısı tarafından tasarlanmıştır. Şeker patlatma oyunlarının anımsatan bir tasarıma sahiptir. Sembolleri arasında çeşitli meyveler ve şekerler kullanılmıştır. Oyunda 7 adet aynı sembol ekranda durduğunda para kazanabilirsiniz. Sembollerin hangi alanda olduğu fark etmeden kazancınız ödenir. Bu oyunda wild sembolü, kazancınızı x100’e kadar yükseltebilir.

Gonzo’s Quest: Netent slot oyunlarından biri olan Gonzo’s Quest, kazandırma marjı yüksek olan oyunlardan biridir. Tasarımında 3 satır, 6 sütun kullanılan oyunun sembolleri arasında farklı siluetler kullanılmıştır. Bir satır üzerinde aynı figürleri bir araya getirdiğinizde para kazanabileceğiniz bir oyundur. Ekranda 3 adet scatter sembolü kaldığında bedava dönüş hakkı alabilir, wild sembolü ile kazancınızı x30 katı kadar yükseltebilirsiniz.

40 Burning Hot: 40 Burning Hot, EGT slot oyunlarından biridir. Jackpot slot oyunları kategorisinde yer alan bu oyunda, oyun havuzunda biriken ödülü kazanma şansınız vardır. Tasarımında 4 satır, 6 sütun kullanılan oyunun sembolleri meyve ve sayılardır. Ekranda 7 sembol kaldığında para kazanabilir, 4 scatter sembolü ile free spin kazanabilirsiniz.

Hangi Slot Oyunları Daha Çok Kazandırır?

Canlı slot siteleri içerikleri arasında daha yüksek kazançlar elde edebileceğiniz slot oyunları vardır. Jackpot slot oyunları, diğer slot oyunlarına göre daha fazla para kazanma şansı sunar. Bu oyunlarda diğer oyuncuların yatırdığı ve kaybettiği tutarlar oyun havuzunda birikir. Biriken bu tutarları kazanmanız için oynayabileceğiniz şans oyunları açılır.

Rise Of Ra: Rise Of Ra oyunu, jackpot kazanabileceğiniz, oyun içerisinde bonus alma şansınız olan slot çeşitlerinden biridir. Antik temaya göre tasarlanan oyunda Antik Mısır figürlerine yer verilmiştir. 3 satır, 5 sütundan oluşur ve ekranda 6 adet aynı sembol kaldığında ödeme yapılır. Jackpot kazanmak için aynı iskambil kartlarını açmanız gereken şans oyununu oynamanız gerekir.

Divine Fortune: Netent slot oyunları arasında yer alan Divine Fortune, 3 satır, 6 sütundan oluşur. Hayvan görselleri ve harflerin kullanıldığı oyunda 6 adet sembolü bir araya getirerek para kazanabilirsiniz. Jackpot oyunu, altın sembollerini biriktirerek para kazanabileceğiniz bir oyundur.

Bonus Veren Slot Oyunları Nelerdir?

Slot oyunları arasında bedava dönüş hakkı kazanabileceğiniz ve çarpan yükselterek kazancınızı katlayabileceğiniz slot çeşitleri vardır. Bonus veren slot oyunlarına katılarak daha yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Netent, EGT, Pragmatic Play altyapılarının oyunlarında bonus seçenekleri daha fazladır.

Fruit Party: Pragmatic Play slot oyunları kategorisinde bulunan Fruit Party, meyve sembollerinin kullanıldığı klasik slot oyunlarından biridir. 3D grafiklerle tasarlanan oyunda 7 satır, 7 sütun vardır.

 • Oyunun sembolleri, üzüm, portakal, çilek, erik gibi meyvelerdir.

 • Oyuna başlarken özelliklerini ekrandaki tuşları kullanarak seçebilirsiniz.

 • Spin tuşu ile oyunu başlattıktan sonra müdahale etme şansınız yoktur.

 • Slot sembolleri otomatik olarak durur ve ekranda aynı 8 sembol kalırsa para kazanabilirsiniz.

 • Scatter sembolü, bedava dönüş hakkı kazanma şansınız olan bonus sembollerinden biridir.

 • Bu sembolden ekranın herhangi bir yerinde 4 adet kalırsa farklı sayılarda free spin kazanırsınız.

 • Wild karakteri, çarpan yükseltme özelliğini x30 kadar yükselterek kazancınızın artmasını sağlar.

Slot Oyunlarından Nasıl Bonus Alınır?

Slot oyunları, kollu makinelerle oynanan, aynı sembolleri bir araya getirerek para kazanılan kolay ve şansa dayalı oyunlardır. Canlı slot siteleri içerikleri arasında video slot, jackpot slot gibi tüm slot çeşitlerine yer verir. Bu oyunlar arasında bonus alma şansınız olan oyunlar da bulunur.

Slot oyunlarından bonus almanız için bonus sembollerini bir araya getirmeniz gerekir. Scatter yazılı olan karakter, free spin veren bonus sembolüdür. 4-5 adet scatter sembolü için bedava dönüş hakkı verilir. Wild sembolleri, çarpan yükseltme özelliği olan karakterlerdir. Bonus veren slot oyunları daha yüksek kazançlar elde edebileceğiniz oyunlardır.

Free Spin Alınan Slot Oyunları Nelerdir?

Canlı slot siteleri oyunlarının bir kısmında free spin satın alabilirsiniz. Netent, Playson slot oyunları gibi altyapıların oyunlarında satın alma seçenekleri açılır. Dönüş hakkı satın alarak kazancınızı kaldığınız yerden yükseltebilirsiniz.

Free spin satın alabileceğiniz slotlar; Fruit Party, Big Bass Bonanza, Sweet Bonanza, White Rabbit oyunlarıdır. Ekranların sağ kısmında farklı ücretlerle satılan dönüş hakkı seçenekleri açılır. “buy” sekmesine tıkladığınızda dönüş hakkı anında yüklenir ve oyun içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu oyunlarda free spin satın alma sınırı yoktur.

S.S.S

Egypt Sky Slot Oyununda 4.000 TL Kazandım, Ne Zaman Hesabıma Geçer?

Slot oyunlarından elde ettiğiniz kazançlar 1-2 dakika içerisinde hesabınıza aktarılır.

Slot Sitesi Paramı Ödemedi, Ne Yapabilirim?

Müşteri hizmetlerinden yardım alabilir veya lisans aldığı kurumlarla iletişime geçebilirsiniz.

Empire Fortune Oyununda Jackpot Kazandım ama Ödenmedi, Nasıl Alırım?

Slot sitesinin canlı destek birimine bilgi verdiğinizde kazancınız hesabınıza aktarılır.